در حال پردازش اطلاعات
قوانین و مقررات

این توافق نامه آخرین بار در تاریخ 16 شهریور 1401 بروز رسانی شده است.

پلتفرم آموزش آنلاین Lingoway بستری کاملا آموزشی می باشد که زبان آموزان می توانند با اساتید زبان های خارجی آشنا شوند و زبان مورد علاقه خود را یاد بگیرند. زبان آموز محترم موظف هستند پس از رزرو کلاس آنلاین در ساعت مقرر از طریق همین سایت در کلاس آنلاین خود طبق ضوابط و مقررات ذکر شده شرکت نماید و همچنین ایشان موظف است طبق این توافق نامه و سایر مقررات که ممکن است در هر زمانی به روز شود از حساب کاربری خود استفاده کرده و در کلاسها و دوره های ثبت نامی شرکت کند . این توافق نامه بین زبان آموز (دارنده حساب کاربری) و لینگووی به عنوان بستر ارائه دهنده برگزاری کلاس های آنلاین برای اساتید و زبان آموزان منعقد می گردد .

زبان آموز محترم در زمان ثبت نام موظف است اطلاعات شخصی خود را به صورت کامل و دقیق وارد کند . این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی ، جنسیت ، شماره موبایل و ایمیل می باشد که بسیاری از این اطلاعات جهت ارتباط و اطلاع رسانی استفاده خواهد شد و در صورت عدم ارائه اطلاعات صحیح ، لینگووِی هیچگونه مسئولیتی در ارائه خدمات به موقع و مناسب کلاس نخواهد داشت. زبان آموز محترم موظف است که اطلاعات کاربری خود را در اختیار سایرین قرار ندهد و همچنین سعی در ایجاد حساب های کاربری جدید به منظور استفاده از کلاس های آزمایشی رایگان یا ایجاد اخلال در نظم سامانه و یا فعالیت های سایر نداشته باشد . چنانچه همکاران پشتیبانی هریک از این اتفاقات را شاهد باشند این امکان را دارند بدون هیچگونه تذکر قبلی صفحه آن زبان آموز را مسدود کند و کلیه عواقب قانونی ناشی از این اتفاقات بر عهده زبان آموز خواهد بود .

به منظور رعایت حقوق زبان آموزان و شناخت بهتر و بیشتر ایشان از اساتید، لینگووِی این امکان را فراهم کرده است تا هر زبان آموز بتواند به تعداد 5 عدد کلاس آزمایشی رایگان داشته باشد . زبان آموزان محترم توجه داشته باشند تیم آموزشی پشتیبانی ما به جهت پیشرفت کیفیت آموزشی و تحلیل روند آموزشی اساتید به صورت متدوام در حال بررسی پروفایل های اساتید می باشند اما این تاییدیه ها و بررسی های آموزشی دلیلی بر ضمانت کیفیت برگزاری کلاس ها نیست و زبان آموز محترم متعهد است تا با بررسی دقیق پروفایل اساتید و مشاهده ویدئو معرفی استاد و نظرات زبان آموزان ، بهترین استاد خود را انتخاب کرده و با ایشان یک جلسه آزمایشی رزرو کند و درصورت تمایل کلاس های خود را با ایشان ادامه دهد .

زبان آموزان به جهت رزرو کلاس های آزمایشی و غیر آزمایشی می توانند کلاس ها را از 24 ساعت آینده انتخاب نمایند اما چنانچه اساتید حالت رزرو آنی را فعال کرده باشد زبان آموزان می توانند اولین تایم خالی استاد را رزرو کرده و با ایشان کلاس داشته باشند .

شرایط لغو کلاس ها به این صورت است که چنانچه لغو کلاس ها قبل از 12 ساعت مانده به زمان شروع کلاس انجام شود هیچ مبلغی به عنوان جریمه در نظر گرفته نمی شود و یک جلسه به جلسات زمان بندی نشده زبان آموز اضافه می گردد ولی در بازه 12 ساعت تا 3 ساعت مانده به کلاس 30 درصد مبلغ پرداختی هرجلسه به عنوان جریمه در نظر گرفته می شود وچنانچه زبان آموز در بازه 3 ساعت تا زمان شروع کلاس ، کلاس خود را کنسل نمیاد، 40 درصد مبلغ پرداختی هر جلسه به عنوان جریمه در نظر گرفته می شود و چنانچه زبان آموزبه هردلیل از لغو یا تغییر زمان کلاس استفاده نکند و تا 20 دقیقه بعد از زمان شروع کلاس ، در کلاس حاضر نشود آن جلسه برای ایشان تشکیل شده تلقی می گردد .

تغییر زمان کلاس های زمان بندی شده به این صورت خواهد بود که زبان آموز می تواند فقط قبل از 12 ساعت به شروع کلاس بدون جریمه این تغییر زمان را اعمال کند در غیر اینصورت تنها می تواند کلاس خود را با توجه به شرایط کنسلی اعلامی لغو کند .

چنانچه زبان آموز محترم به هردلیلی از ادامه کلاس های خریداری شده خود صرف نظر کند می تواند با لغو کلاس های خریداری شده مبلغ آن کلاس ها را در کیف پول خود داشته باشد و برای رزرو کلاس با استاد دیگر از آن استفاده کند .

اما اگر زبان آموز به هردلیل تمایل به ادامه کلاس ها حتی با استاد دیگر را نداشته باشد می تواند با درخواست عودت وجه از صفحه کاربری خود تمامی مبلغ موجودی کیف پول خود را درخواست و طی پروسه زمانی حسابرسی تحویل بگیرد .

زبان آموزان باید توجه داشته باشند که اساتید تنها مسئول تشکیل کلاس های خریداری شده توسط زبان آموزان می باشند و مسئول دوره های آتی خریداری نشده نیستند و این امکان وجود دارد که حتی دیگر پروفایل خود را به حالت غیرفعال در بیاورند و زبان آموز نتواند دوره خود را تمدید کند و کلاس های جدیدی با وی خریداری کند و ادامه دوره به حضور فعال استاد بستگی دارد.

درصورتی که زبان آموز پس از 2 ماه از زمان خرید کلاس ها ، آن ها را زمان بندی نکند مبلغ کلاس های زمان بندی نشده به کیف پول زبان آموز برگشت داده می شود . بدیهی است چنانچه استاد مبلغ کلاس های خود را افزایش دهد شما برای خرید کلاس های جدید می بایست به قیمت روز اقدام کنید .

زبان آموزان محترم توجه داشته باشند پلتفرم آموزش آنلاین لینگووِی تنها مسئول پرداختی های داخل سایت و از درگاه امن پرداخت می باشد و چناچه زبان آموزان به هردلیلی به حساب شخصی استاد پول پرداخت کنند لینگووِی هیچ مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت و هیچ پیگیری در این زمینه انجام نخواهد داد .

زبان آموز اطلاع کامل دارد و تایید می نماید که لینگووِی این مدیریت را انجام داده است که محتوای کلاس در محیط برگزاری کلاس در سایت ضبط نشده و منتشر نگردد اما گاها شاهد آن هستیم که زبان آموزان و اساتید از نرم افزار های متفرقه برای ضبط کلاس ایتفاده می کنند و این امر غیرمعمول و غیرقانونی می باشد و قابل پیگیری نیست . لذا در صورت انتشار محتوای کلاس چه به صورت آگاهانه و چه غیرآگاهانه ، لینگووِی هیچگونه مسئولیتی در این قبال بر عهده ندارد و عواقب ناشی از آن تماما متوجه استاد و زبان آموز خواهد بود بنابراین خواهشمندیم لطفا تمامی اصول پوشش عرف جامعه و متناسب با موازین جمهوری اسلامی ایران را رعایت فرمایید و این امر به شدت توضیه و تاکید می گردد .

زبان آموزان این آگاهی را دارند که اساتید نیز همچون زبان آموزان این توانایی را دارند که هرزمانی که تمایل داشته باشند پروفایل خود را حذف کنند و لینگووِی هیچ تعهدی در این قبال ندارد و تنها بستر آموزشی برای تشکیل کلاس به صورت آنلاین با حضور استاد و زبان آموز می باشد و چنانچه به هردلیلی استاد پروفایل خود را حذف کرد مبلغ کلاس های خریداری شده (تشکیل نشده) به کیف پول زبان آموز برگشت داده خواهد شد و ایشان می تواند ادامه آموزش خود را با استاد دیگر پیش ببرد .

زبان آموز این آگاهی را دارد که بخش عمده ای از خدمات لینگووِی بر بستر اینترنت ارائه می شود و کیفیت این خدمات به زیرساخت ارتباطی فراهم شده توسط فراهم کننده اینترنت کاربران سایت وابسته است. پس زبان آموز موظف است تا از اینترنت پرسرعت و مناسب برای کلاس های خود استفاده کند و چنانچه قطع و وصلی در حین تشکیل کلاس به دلیل ضعف اینترنت زبان آموز باشد، لینگووِی هیچگونه مسئولیتی در قبال عودت مبلغ آن کلاس به زبان آموز ندارد.

لینگووِی بستری کاملا آموزشی می باشد و هیچگونه تعهدی در قبال محتوا و مطالب ارائه شده توسط اساتید در کلاس ها ندارد.

تمامی محتوای سایت اعم از متن ها ، تصاویر ، علائم تجاری و لوگو ، قالب سایت ، محتوای صوتی و تصویری و ... متعلق به لینگووِی می باشد و مشمول حمایت های قوانین فکری و حقوقی داخل کشور و بین المللی است لذا چنانچه محتوای سایت کپی برداری شده و یا به هر نحوی از آن سوء استفاده شود در مجامع قانونی مورد پیگیری قرار خواهد گرفت و مسئولیت کلیه پیامد های قانونی این امر بر عهده استفاده کننده می باشد .

این توافق نامه طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده است و طرفین به استناد کلیه موارد و شرایط درج شده در توافق نامه و ملحقات و ضمیمه های بعدی ملزم می گردند تمامی مفاد آن را رعایت کنند و در صورت وجود هرگونه اختلاف درباره تفسیر و اجرای مفاد توافق نامه از طریق مذاکره دوستانه موضوع را حل و فصل نمایند و در صورتی که به توافق نرسیدند نظر نماینده حقوقی لینگووِی به عنوان داور مرضی الطرفین برای طرفین لازم الاتباع و لازم الاجرا می باشد .

لینگووِی در هیچ کجای کشور نمایندگی ندارد و تمامی خدمات و تراکنش های مالی صرفا از طریق سایت لینگووِی (lingoway.org) خواهد بود و در صورت دریافت خدمات و یا پرداخت از خارج از این سایت لینگووِی هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و درصورت لزوم حق پیگیری را برای خود محفوظ می دارد .

با توجه به تغییرات مستمر در حوزه خدمات آنلاین ، لینگووِی متعهد می گردد به صورت متداوم نسبت به اصلاح خدمات و مفاد توافق نامه اقدام نماید و نسخه های اصلاح شده آن را در سایت به روز رسانی کند و طبیعی است هر مفادی از این توافق نامه که بر حسب دلایلی به طور جزئی یا کلی غیرقابل اجرا و بی اعتبار شود تاثیری در موارد دیگر نخواهد داشت و لینگووِی متعهد می گردد این اطلاع رسانی را از طریق سایت و سامانه های اطلاع رسانی خود به اطلاع کاربران برساند .

نماینده لینگووِی در هر زمانی می تواند وارد کلاس در حال برگزاری شود و روند کلاس را مورد بررسی قرار دهد و کاربران ای تعهد را می دهند که با همکاران لینگووِی این همکاری را داشته باشند و از کلیه حقوق معنوی و منافع شرعی لینگووِی حمایت کنند و درصورتی که به هر دلیل چه آگاهانه و چه غیرآگاهانه هرگونه خسارتی به لینگووِی وارد کنند مسئولیت نقض توافق نامه را بپذیرند و مسئولانه متعهد به پرداخت خسارت و جبران خسارت های مستقیم و غیرمستقیم باشند .

کاربر اذعان می دارد که در کمال صحت و سلامت روانی و با آگاهای کامل متن این توافق نامه را مطالعه و تایید نموده و با درک اهمیت و ضرورت رعایت هر یک از بندهای توافق نامه موافقت می نماید و آگاهی دارد که پلتفرم آموزش آنلاین لینگووِی هیچگونه تعهد و مسئولیتی نسبت به خسارات ، دعوی ها ، جریمه ها ، مسئولیت ها و ضررهای ناشی از نقض قوانین توسط کاربران و اساتید نخواهد داشت .