در حال پردازش اطلاعات
در حال پردازش اطلاعات

با LINGOWAY حرفه ای
تدریس کنید.

Lingoway در کنار شماست تا بتوانید در هر زمان و مکانی که می خواهید با زبان آموزان خود ارتباط گرفته و زبان آموزان خود را از بین میلیون ها زبان آموز سطح جهان انتخاب کنید و به صورت آنلاین تدریس کنید. یقیناً تدریس آنلاین می تواند در هزینه زمان و رفت و آمد شما صرفه جویی کند.

دلایلی که به شما انگیزه می دهد در پلتفرم
آموزش آنلاین LINGOWAY تدریس کنید

قیمت کلاس هایتان را خودتان انتخاب کنید

در Lingoway می توانید قیمت کلاسهایتان را خودتان انتخاب کنید و زبان آموزان با توجه به میزان سابقه تدریس و نظرات مثبت زبان آموزانتان به شما اعتماد پیدا خواهند کرد و شما را بهترین گزینه برای رسیدن به نتیجه می بینند.

پروفایل اختصاصی خود را مدیریت کنید

پس از ثبت نام به عنوان استاد در پلتفرم آموزش آنلاین Lingoway می توانید پروفایل اختصاصی برای خود داشته باشید و با استفاده از بیان سوابق تحصیلی و کاری خود و ارائه ویدئو معرفی ، زبان آموزان را بهتر با خود آشنا کنید.

زبان آموزان خود را از سراسر جهان داشته باشید

با ثبت نام خود به عنوان مدرس پلتفرم آموزشی Lingoway ، زبان آموزان خود را محدود به شهر و یا کشور خاص نخواهید کرد و از تمام نقاط جهان می توانید زبان آموز داشته باشید و جهانی شوید .

زمان های خود را مدیریت نمایید

با استفاده از جدول زمانی که در پروفایل شخصی در اختیارتان قرار میگیرد می توانید زمان های آزادتان را به زبان آموزان نمایش دهید تا آنها کلاس های خود را با توجه به زمان های آزاد شما رزرو کرده و با خیال آسوده زمان های دیگر را به زندگی خود بپردازید.

تیم پشتیبانی دلسوز و متخصص

با توجه به پشتیبانی آنلاین همکاران ما ، در هر لحظه ای پاسخگوی مشکلات شما بزرگواران هستیم و می توانید ما را همچون همکاری دلسوز در کنار خود ببینید.

امکانات و ویژگی هایی که در صفحه شخصیتان در اختیار دارید
مدیریت زمان اختصاصی

شما در صفحه شخصی خود می توانید زمان هایی که تمایل دارید کلاس داشته باشید را مدیریت کنید و کلاس های رزرو شده خود را نیز مشاهده کنید.

ارتباط مستقیم با زبان آموز و مدیریت سایت

شما می توانید در هر زمان و لحظه ای که صلاح دانستید با زبان آموزان خود ارتباط گرفته و گفت و گو کنید و حتی برای ایشان مطالبی ارسال نمایید همچنین می توانید در هر لحظه از همکاران ما در پشتیبانی نیز کمک بگیرید.

معرفی متنی و ویدئویی

شما می توانید با استفاده از ارائه سوابق تحصیلی و کاری خود و معرفی کوتاهی از نحوه تشکیل کلاسهایتان ، متدهایی که از آن ها برای تدریس استفاده می کنید و هر آنچه که صلاح میدانید زبان آموزان از شما بدانند را از طریق ارسال متن و یا فایل ویدئویی و یا هر دو آنها به زبان آموزان نشان دهید.

کیف پول

با استفاده از کیف پول شخصیتان که در صفحه شما قابل نمایش است می توانید از درآمد های روزانه و یا ماهانه خود مطلع شوید و همچنین می توانید درخواست دریافت وجه موجود در کیف پولتان را داشته باشید و تاریخچه تسویه حساب های خود را نیز بررسی فرمائید .

دریافت نظرات زبان آموزان و امتیازات آن ها

بدیهی است زبان آموزان پس از تشکیل کلاس می توانند به عملکرد شما امتیاز داده و یا در مورد کلاس شما توضیحی بنویسند. ما به جهت بهبود روند آموزش و آگاهی بیشتر اساتید از نظرات زبان آموزان این امکان را به اساتید می دهیم تا از نظرات زبان آموزان خود آگاه باشند و همچنین با دریافت امتیازات بیشتر در لیست اساتید برتر قرار بگیرند.

استاد گرامــی شما می توانید بـرای دریافت پاسخ تمــام سوالاتی که برایتان پیش آمده است به صفحه سوالات متداول مراجعه کرده و با آگاهی تمام همکاری خود را شروع کنید.