در حال پردازش اطلاعات
سوالات متداول
سوالی دارید؟ در این صفحه پرسش و پاسخ های مفیدی خواهید یافت.
پرتکرارترین پرسش ها

بدیهی است که برای ورود به کلاس از تمامی دستگاه های لپ تاپ ، کامپیوتر های خانگی ، تبلت و موبایل می توانید استفاده کنید ولی توجه داشته باشید برای میزان تسلط شما به کلاس و ارائه بهتر مطالب به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم حتما از لپ تاپ و یا کامپیوتر های خانگی که دارای میکروفون و وبکم هستند استفاده کنید.

توجه داشته باشید که کلاس های خصوصی ارائه شده توسط اساتید به مدت زمان 60 دقیقه خواهد بود پس زبان آموزان عزیز توجه داشته باشند لطفا راس ساعت در کلاس های خود حضور داشته تا زمانشان به هدر نرود و همچنین اساتید محترم توجه داشته باشند در زمانی که میخواهند زمان های فعال خود را در تقویم آموزشی خود در اختیار و نمایش برای زبان آموزان قرار دهند حتما این نکته را مد نظر خود قرار دهند تا زبان آموزان بتوانند راحت تر انتخاب زمان داشته باشند.

🟠از اساتید عزیز خواهشمندیم حتما کلاسهای خود را راس ساعت شروع کرده و راس ساعت به پایان برسانند.

کلاس های آزمایشی به منظور آشنایی هر چه بیشتر زبان آموزان با اساتید و همچنین تعیین سطح زبان آموزان و توضیح اساتید در مورد نحوه آموزش و استفاده از متدهای آموزشی ایشان خواهد بود.

 مدت زمان این کلاس نهایتا 30 دقیقه می باشد و از اساتید و زبان آموزان محترم خواهشمندیم در نظم تشکیل این کلاس ها دقت لازم را داشته باشند.

با توجه به اینکه حریم کلاس به صورت شخصی بوده نه استاد و نه زبان آموز اجازه ضبط و یا پخش کلاس آنلاین خود را ندارد . در صورت بروز مشکل تمامی عواقب ناشی از آن بر عهده فرد خاطی می باشد و مدیریت سایت این حق را دارد در مجامع قانونی از فرد خاطی شکایت بعمل آورده و فرد خاطی پاسخگو باشد.

توجه داشته باشید که شما استاد عزیز می بایست از طریق منو جذب استاد در بالای سایت اقدام به ثبت نام کرده و پس از ورود شماره موبایلتان یک کد اعتبار سنجی برایتان ارسال می شود که پس از وارد کردن آن به صفحه داشبورد منتقل می شوید .

 

پس از ورود به صفحه داشبورد می بایست از قسمت تکمیل پروفایل تمامی اطلاعات خواسته شده را تکمیل فرمائید تا پروفایل شما به حالت در انتظار تایید قرار بگیرد. 

 

 

توجه داشته باشید تمامی تب های خواسته شده باید تکمیل شود و تیک سبز دریافت نماید . برای سوابق تحصیلی و مدارک زبان می بایست تصویر مدرک خواسته شده را نیز ارسال فرمائید تا توسط سایت مورد تایید قرار بگیرد.

 

در انتها پس از وارد کردن تمامی اطلاعات توسط شما ، پروفایلتان به حالت در انتظار تایید در می آید و سپس از طرف پشتیبانی سایت اطلاعات شما مورد بررسی قرار میگیرد و در صورت تایید توسط پشتیبانی، پروفایل شما به حالت فعال درآمده و می توانید تدریس خود را در سایت لینگووی شروع کنید. 

 

🔴 توجه داشته باشید که ویدئو معرفی الزامی است و در صورت آپلود نکردن ویدئو معرفی پروفایل شما تایید نمی شود.

 

برای آنکه بتوانید ویدئو معرفی جذاب و خوبی داشته باشید به شما پیشنهاد می دهیم لطفا به نکات زیر توجه ویژه داشته باشید :

 

مهم ترین نکته : ویدئو معرفی می تواند اولین برخورد زبان اموز با شما باشد پس لازم است تمامی اطلاعاتی آموزشی  که فکر میکنید می تواند زبان آموزان را به شما جذب کند را در ویدئو معرفی خود به آن اشاره کنید. به عبارت دیگر شما میبایست خود را به طور کامل معرفی نمائید.

 

قبل از هرچیز می بایست به نکات مهمی در خصوص ضبط ویدئو معرفی توجه داشته باشید :

 

زمان ویدئو: ویدئو شما می بایست کامل باشد ولی زمان آن نباید حوصله سر بر باشد پس پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که نهایتا این ویدئو 2 دقیقه باشد.

کیفیت صدا و تصویر: لطفا در صورت امکان از دوربین فیلمبرداری استفاده نمایید تا ویدئو معرفی تان از کیفیت بالایی برخوردار باشد ولی چنانچه این موضوع برایتان مقدور نیست می توانید از دوربین گوشی موبایل خود نیز استفاده کرده (لطفا موبایل خود را صورت افقی قرار دهید) و حتما موبایل خود را بر روی پایه ای به صورت ثابت قرار دهید تا از هرگونه لرزش جلوگیری شود . پیشنهاد می کنید حتما از هندزفری برای ضبط ویدئو معرفی خود استفاده نمایید یا اگر از هندزفری استفاده نمیکنید لطفا توجه داشته باشید کیفیت صدای شما می بایست بسیار خوب باشد تا به طوور واضح قابل شنیدن باشد.

:مکان فیلم برداری

به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم لطفا فیلم ضبط شده خود را در مکان های آرام ضبط کنید تا کیفیت صدایتان بسیار عالی باشد و خواهشمندیم لطفا از ضبط فیلم در پارکها یا مکان های بسیار شلوغ بپرهیزید.

پوشش: با توجه به رعایت نکات و شئونات اسلامی خواهشمندیم از پوشش های عرف جامعه و پوشیده استفاده نمائید و خانم ها می بایست حتما شال یا روسری داشته باشند .

 

زبان ویدئو:  این نکته بسیار حائز اهمیت است که بخشی از صحبت های خود را به زبان مورد تدریستان اختصاص دهید تا زبان آموزان از نحوه صحبت کرده شما به آن زبان آگاه شوند.

 

ویدئو ضبط شده براساس دستورالعمل فوق را می توانید از قسمت "اپلود ویدئو معرفی" در پروفایل تان قرار دهید. 

 

🎥 نمونه ویدئوهای صحیح : 

 

https://lingoway.org/profile-teacher/Sarah-Nooraliee

https://lingoway.org/profile-teacher/Mahsan-Mehdipour

شما می توانید از قسمت تکمیل پروفایل تب تعیین قیمت جلسات مبلغ هر جلسه خود را مشخص نمائید .

 

📍 لازم به ذکر است توجه داشته باشید :

در صفحه تعیین قیمت جلسات بهتر است هزینه یک جلسه خود را برای پکیج های 1 جلسه ای ، 5 جلسه ای و 10 جلسه ای به صورت متفاوت مشخص کنید . یعنی با کاهش مبلغ کلاس های خود برای پکیج های 5 و یا 10 جلسه ای زبان آموزان را به خرید تعداد جلسات بیشتر تشویق نمائید .

به طور مثال اگر مبلغ یک جلسه خصوصی 60 دقیقه ای شما 100000 تومان است در پکیج های 5 جلسه ای خود می توانید این عدد را به 90000 تومان و یا در پکیج های 10 جلسه ای به 80000 تومان کاهش دهید تا زبان آموزان به خرید پکیج های با تعداد جلسات بیشتر ترغیب شوند .

 

 

اساتید عزیز لطفا توجه داشته باشید : 

📍به جهت آشنایی بیشتر زبان آموزان با شما عزیزان بهتر است گزینه ارائه جلسه آزمایشی رایگان خود را همیشه فعال داشته باشید تا زبان آموزان بدون دغدغه بتوانند با نحوه آموزش شما عزیزان آشنا شده و با خیال راحت تر کلاس های خود را خریداری کنند .

 پس از ورود به داشبورد خود از طریق دسترسی سریع بالا صفحه منو برنامه زمانی و همچنین از قسمت تکمیل پروفایل تب تعیین برنامه زمانی می توانید زمان های خالی خود را مشخص کرده و در اختیار زبان آموزان قرار دهید .

لازم به ذکر است توجه داشته باشید سایت قابلیت رزرو آنی را نیز برایتان فراهم کرده است تا با فعال کردن آن قسمت بتوانید زمان های امروز خود را نیز در اختیار زبان آموزان قرار دهید.(چنانچه شما این گزینه را فعال نکنید تایم های مربوط به فردا پس از آن برای زبان اموزان قابل نمایش و انتخاب خواهد بود)

شما با توجه به توضیحات ارائه شده در این صفحه می توانید زمان های فعال خود را اضافه ، اصلاح و یا کاهش دهید.

🟠 اساتید عزیز توجه داشته باشید ساعتهای در اختیار شما عزیزان به منطقه زمانی آسیا/تهران مربوط است فلذا خواهشمندم در انتخاب زمان با توجه به منطقه زمانی خود دقت لازم را داشته باشید.

 

 

🟢 استاد عزیز توجه داشته باشید که پس از انتخاب زمان میزان ساعتهای در حال اضافه شدن ، کم شدن و میزان ساعت فعال شما را به شما نشان میدهد فلذا خواهشمندم حتما دقت داشته باشید که حداقل زمان فعال شما 15 ساعت باشد تا پروفایل شما به حالت فعال در اختیار زبان آموزان قرار گیرد و زبان آموزان بتوانند ازساعتهای فعال شما انتخاب کرده و کلاس های خود را زمان بندی کنند .

🔴 لطفا دقت فرمائید :
-  هر سلول در داخل جدول زمانی به نشانه ی ۳۰ دقیقه می باشد.
-  برای اضافه کردن زمان به به برنامه زمانی خود، روی هر سلول شروع به کشیدن و رها کردن (Drag & Drop) کنید .
-  خانه های نارنجی رنگ به معنای زمان های موردنظر برای اضافه شدن به برنامه زبانی شما است.
-  خانه های قرمز رنگ به معنای زمان های مورد نظر برای حذف شدن از برنامه زمانی شما است.
-  خانه های سبز رنگ به معنای زمان های فعال و قابل رزرو در جدول برنامه زمانی شما است.
-  خانه های خاکستری رنگ به معنای زمان های رزروشده توسط زبان آموزان در لینگووی است و شما می بایست در این زمان ها کلاس خود را برگزار کنید.
-  برای ثبت تغییرات زمانی بعد از انجام تغییرات روی گزینه ثبت کلیک کنید.
-  اساتیدی که کمتر از۱۵ ساعت فعال در برنامه زمانی خود داشته باشند به صورت غیر فعال در می آیند.

اساتید عزیز توجه داشته باشید :

تمامی تلاش همکاران پشتیبانی در راستای تبلیغات هرچه بهتر و بیشتر سایت لینگووی خواهد بود اما نکات زیر می تواند در جهت جذب هرچه بیشتر زبان آموزان تاثیرگذار باشد.

📍 تکمیل پروفایل استاد به صورت کامل :

بدیهی است که هرچه در توضیحات درباره من پروفایل خود اطلاعات دقیق تر وبیشتری از خودتان نوشته شود و این حس را به زبان آموزان منتقل کند که شما بهترین گزینه برای رهبری و راهبری ایشان هستید می تواند تاثیر بسیاری در جذب زبان آموزان داشته باشد.

نکته دیگر ارائه مدارک تحصیلی ، مدارک مرتبط با زبان و سابقه کاری شما می تواند اعتماد زبان آموزان را به شما و کلاسهایتان بیشتر جلب کند.

از مهم ترین نکات ویدئو معرفیتان است که بدون شک تاثیرگذار ترین قسمت می باشد پس خواهشمندیم در اینخصوص تمامی تلاش خود را به کار بگیرید تا بهترین ویدئو معرفی خود را ارائه کنید.

 

📍 ثبت موارد تدریس شده برای تکمیل پرونده آموزشی زبان آموزان :

پس از کلاس های خصوصی این امکان در اختیارتان قرار خواهد گرفت که موارد آموزش داده شده به زبان آموزان را در پرونده آموزشی زبان آموزان ثبت نمایید و این امر میتواند زبان آموزان را از روند پیشرفتشان آگاه کند و طبیعتا هرچه این رضایت مندی بیشتر باشد شما را به زبان آموزان دیگر معرفی خواهد کرد.

🟠بدیهی است که اگر از زبان آموزان خود بخواهید پس از کلاس حتما نظر خود را نسبت به کلاس تشکیل شده ثبت نماید می توانید زبان آموزانی که هیچ شناختی از شما ندارند را با استفاده از نظرات مفید زبان آموزان خود در مورد نحوه تشکیل و پیشرفتشان آگاه کنید.

 

📍خود را در لیست اساتید برتر قرار دهید :

در صفحه جست و جوی اساتید قسمتی برای زبان آموزان در نظر گرفته شده است که می توانند با انتخاب یکی از موارد محبوب ترین ، با تجربه ترین و ارزان ترین لیست اساتید مربوطه را بیابند پس نیاز است با دریافت امتیازات بیشتر توسط زبان آموزان خود را در لیست اساتید محبوب و همچنین با تشکیل دادن کلاس های بیشتر در سایت لینگووی خود را در لیست اساتید با تجربه قرار دهید .

اساتید محترم توجه داشته باشید گاهی اوقات با ارائه مبالغ کمتر برای کلاس های تان می توانید شیوه آموزشی عالی را با حداقل مبلغ در اختیار زبان آموزان قرار دهید و این امر می تواند تبلیغ بسیار خود و تاثیرگذاری برای شما و کلاس هایتان باشد.

 

📍 قیمت :

توجه داشته باشید که مبالغ کلاس هایتان می تواند جامعه آماری مختلفی را به سمت پروفایل شما بکشاند پس بدیهی است که با انتخاب قیمت مناسب بتوانید تعداد زبان آموزان خود را بیشتر کرده و این موضوع می تواند در تبلیغات هر چه بهتر و بیشتر شما تاثیر بسزایی داشته باشد.

 

📍مدیریت روند کلاس های زبان آموزان :

بسیار دیده شده است که زبان آموزان دنبال آن هستند که استادی روند آموزش ایشان را دنبال کرده و پیشرفت زبان آموز برایش اهمیت داشته باشد .

درسته که اساتید این امر برایشان بسیار اهمیت دارد ولی می بایست این موضوع را نیز به زبان آموز خود نشان بدهند پس به شما بزرگواران پیشنهاد می کنیم حتما برای هر زبان آموز خود برنامه ای آموزشی با توجه به توانایی های فردی زبان آموز داشته باشید و به ایشان این جدیت در پیگیری آموزشی را نشان دهید .

🟠 در این راستا منویی با نام پیام ها در اختیار اساتید و زبان آموزان قرار گرفته است و از این قسمت می توانید به زبان آموز هایی که با شما کلاس دارند ارتباط داشته باشید و برایشان تکالیف و موارد آموزشی را نیز ارسال نمایید. 

 

📍 کلاس های خود را تبلیغ کنید :

طبیعتا همه اساتید محترم در فضاهای مجازی مشغول به فعالیت می باشند پس می توانید از فرصت استفاده کرده و کلاس های خود را تبلیغ کنید .

در قسمت تکمیل اطلاعات فردی عنوانی با اسم نامک در اختیارتان قرارگرفته است که میتوانید آدرس مربوط به پروفایل خود را در آن کامل کنید و سپس آدرس مربوط به پروفایل خود را در صفحات فضای مجازی قرار دهید تا زبان آموزان از کلاس های شما مطلع شوند . یقینا افرادی در فضای مجازی دنبال کننده شما می باشند پس می توانید آدرس پروفایل خود را در توضیحات مربوط به صفحات مجازی خود قرار داده و آن ها را از کلاسهایتان آگاه کنید . اینستاگرام می تواند در این راستا بسیار مفید باشد شما می توانید با پست کردن ویدئو معرفی خود و قراردادن لینک پرروفایل در توضیحات و همچنین با قراردادن استوری های پی در پی در تبلیغ شدن هرچه بیشتر خود تلاش کنید.

بدون شک بهترین فردی که می تونه کلاسهایتان را تبلیغ کنه خودتان و زبان آموزانتان هستید چون از روند کلاس هایتان بیشتر از هرکسی آگاهید.

🟠 سایت لینگووی امکانات بسیاری برای تشکیل کلاس شما عزیزان در اختیارتان قرارداده است پس از امکانات در راستای هرچه بیشتر شدن زبان آموزان خود استفاده کنید.

 

 

استاد محترم بدون شک کلاس های شما ارزشمند است و شکی در آن نیست اما توجه داشته باشید برای ارائه و معرفی هرچه بیشتر روش های آموزشی خود سایت لینگووی این امکان را در اختیارتان قرار داده است تا بتوانید به صورت رایگان به مدت زمان نهایتا 30 دقیقه زبان آموز خود را به صورت خصوصی با روند کلاس های خود آشنا کرده و حتی سطح زبانی ایشان را مورد بررسی قرار دهید .

این کلاس بسیار در جذب زبان آموزان تاثیر گذار خواهد بود و هر زبان آموز تنها می تواند 1 جلسه آزمایشی با شما داشته باشد و با آگاهی و اعتماد بیشتر شما را انتخاب کند .

🟢 لطفا توجه داشته باشید :

کلاس آزمایشی برای تدریس نیست صرفا برگزاری کلاس نیم ساعته برای آشنایی بیشتر زبان آموز با استاد و بلعکس می باشد پس لطفا در نظم برگزاری این کلاس دقت لازم را داشته باشید و تمامی اطلاعاتی که تصور میکنید زبان آموز را جذب به کلاسهایتان خواهد کرد را در این زمان 30 دقیقه ای در اختیار زبان آموز قرار دهید . پیشنهاد می شود زبان آموز را اگر ایشان تمایل دارد تعیین سطح کنید و به ایشان توضیح دهید که روش آموزشی می تواند برای ایشان با توجه به سطحی که دارد و هدفی که برای خود در نظر گرفته است مفید باشد.

حتما از صحبت های دوستانه در جهت برقراری حس مثبت به کلاس های شما و همچنین تشکیل کلاس های آنلاین استفاده کنید تا زبان آموز با حس بهتری انتخاب خود را انجام دهد.

بدون شک شما بهترین تبلیغ کننده کلاس خود هستید چون بهتر از هرکسی از نحوه کلاسهایتان آگاه هستید.

🟠 تمامی اساتیدی که در ابتدا در سایت ثبت نام می کنند می بایست حداقل 10 جلسه کلاس آزمایشی رایگان تشکیل دهند تا قسمت کلاس آزمایشی پولی و یا ارائه نمی دهم برایشان فعال شود اما همچنان به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم لطفا به زبان آموزان این امکان را بدهید تا در مدت زمان 30 دقیقه ای رایگان با شما و روش های تدریستان آشنا شوند.

 

از منو کلاس های من با 5 تب مواجه می شوید : 

 

 

کلاس های پیش رو : در این قسمت می توانید کلاس هایی را که زبان آموزان از زمان های خالی شما انتخاب کرده اند را مشاهده کرده و همچنین راس ساعت مقرر وارد کلاس شوید .

کلاس های در انتظار تعیین وضعیت : کلاسهایی است که زمان آن گذشته است و باید توسط زبان آموزو یا پشتیبانی سایت تعیین وضعیت شود که این کلاس تشکیل شده است یا خیر . زمانی که زبان آموز وضعیت کلاس را به تشکیل شده تغییر میدهد بلافاصله مبلغ آن کلاس به کیف پول استاد اضافه می شود و  در صورت انتخاب عدم تشکیل کلاس توسط زبان آموز پشتیبانی باید به این امر رسیدگی کند و از استاد مربوطه دلیل عدم تشکیل کلاس را جویا شده و کلاس مورد نظر را یا به قسمت تشکیل شده ها و یا لغو شده ها منتقل نماید .لازم به ذکر است چنانچه تا 24 ساعت زبان آموز وضعیت کلاس را مشخص ننماید کلاس مربوطه به قسمت کلاس های تشکیل شده منتقل می شود.

📍برای تعیین وضعیت هرچه سریع تر اساتید محترم می توانند به زبان آموزان خود یادآور شوند که حتما وضعیت کلاس را به تشکیل شده تغییر دهند.

کلاس های زمان بندی نشده : در این قسمت شما می توانید زبان آموزانی که با شما پکیج های 1 ، 5 و یا 10 جلسه ای رزرو کرده اند ولی آن ها را هنوز زمان بندی نکرده اند را مشاهده نمایید .

کلاس های برگزار شده : در این قسمت می توانید کلاسهایی که تشکیل شده است را مشاهده نمایید همچنین با کلیک بر روی اسم زبان آموز می توانید به پرونده آموزشی ایشان متصل شده و موارد آموزش داده شده خود را ثبت نمایید.

کلاس های لغو شده : در این قسمت می توانید کلاسهایی که چه توسط استاد و چه توسط زبان آموز لغوشده است را مشاهده نمایید.

 

🟠 کلاس های پیش رو :  در زمان شروع کلاس می بایست با کلیک کردن بر روی دکمه برو به کلاس در کلاس خود حاضر شوید . استاد محترم توجه داشته باشید حضور به موقع شما بسیار حائز اهمیت است پس خواهش میکنم راس ساعت مقرر کلاس خود را شروع نمایید و توجه داشته باشید تا زمانی که شما وارد کلاس نشده باشید به زبان آموزتان اجازه ورود به کلاس داده نخواهد شد. 

📍 استاد محترم توجه داشته باشید این قابلیت برای شما در نظر گرفته شده است که بتوانید قبل از شروع زمان کلاس وارد کلاس شده و محتوای مورد نظر خود را برای شروع کلاس آماده کنید.

 

لغو کلاس های خصوصی قبل از شروع زمان کلاس در صورت اضطرار برایتان با توجه به رعایت موارد زیر قابل اجرا می باشد .

 

📍لغو کلاس قبل از 12 ساعت مانده به شروع کلاس : درصورتی که برایتان شرایطی پیش آمده است که در زمان کلاس نمی توانید حاضر شوید و قبل از 12 ساعت مانده به شروع کلاس می خواهید کلاستان را لغو کنید این ویژگی برایتان در نظر گرفته شده است تا از قسمت سه نقطه کنار دکمه برو به کلاس گزینه لغو کلاس را انتخاب کرده و بدون پرداخت هیچگونه جریمه ای کلاستان را لغو نمایید. پس از لغو کلاس یک کلاس به کلاس های زبان آموزتان به عنوان کلاس جبرانی اضافه و مراتب به زبان آموز اطلاع داده خواهد شد.

📍لغو کلاس در بازه زمانی 12 تا 6 ساعت مانده به شروع کلاس : درصورتی که برایتان شرایطی پیش آمده است که در زمان کلاس نمی توانید حاضر شوید و در بازه زمانی 12 تا 6 ساعت مانده به شروع کلاس می خواهید کلاستان را لغو کنید این ویژگی برایتان در نظر گرفته شده است تا از قسمت سه نقطه کنار دکمه برو به کلاس گزینه لغو کلاس را انتخاب اما توجه داشته باشید که این کنسلی با جریمه برای شما همراه خواهد بود و علاوه بر اینکه یک کلاس به عنوان کلاس جبرانی به کلاس های زبان آموزتان اضافه می شود مبلغی به میزان 20% مبلغ کلاس از کیف پول شما کسر شده و به کیف پول زبان آموزتان به عنوان خسارت اضافه خواهد شد.

📍لغو کلاس در بازه زمانی 6 تا 3 ساعت مانده به شروع کلاس : درصورتی که برایتان شرایطی پیش آمده است که در زمان کلاس نمی توانید حاضر شوید و در بازه زمانی 6 تا 3 ساعت مانده به شروع کلاس می خواهید کلاستان را لغو کنید این ویژگی برایتان در نظر گرفته شده است تا از قسمت سه نقطه کنار دکمه برو به کلاس گزینه لغو کلاس را انتخاب اما توجه داشته باشید که این کنسلی با جریمه برای شما همراه خواهد بود و علاوه بر اینکه یک کلاس به عنوان کلاس جبرانی به کلاس های زبان آموزتان اضافه می شود مبلغی به میزان 30% مبلغ کلاس از کیف پول شما کسر شده و به کیف پول زبان آموزتان به عنوان خسارت اضافه خواهد شد.

📍لغو کلاس در بازه زمانی کمتر از 3 ساعت مانده به شروع کلاس : درصورتی که برایتان شرایطی پیش آمده است که در زمان کلاس نمی توانید حاضر شوید و در بازه زمانی کمتر از 3 ساعت مانده به شروع کلاس می خواهید کلاستان را لغو کنید این ویژگی برایتان در نظر گرفته شده است تا از قسمت سه نقطه کنار دکمه برو به کلاس گزینه لغو کلاس را انتخاب اما توجه داشته باشید که این کنسلی با جریمه برای شما همراه خواهد بود و علاوه بر اینکه یک کلاس به عنوان کلاس جبرانی به کلاس های زبان آموزتان اضافه می شود مبلغی به میزان 40% مبلغ کلاس از کیف پول شما کسر شده و به کیف پول زبان آموزتان به عنوان خسارت اضافه خواهد شد.

 

🔴استاد محترم توجه داشته باشید هنگام لغو کردن کلاس علاوه بر اینکه موارد فوق اتفاق می افتد رتبه شما در سایت نیز تحت تاثیر قرار میگیرد پس لطفا در صورت اضطرار از کنسل کردن کلاس خود استفاده نمایید.

 

اگر پس از گذشت 5 دقیقه همچنان زبان آموزتان به کلاس مراجعه نکرد لطفا حتما پشتیبانی سایت را از طریق تماس با شماره های سایت در جریان قرار دهید تا پشتیبانی با زبان آموزتان تماس بگیرد و عدم حضور ایشان را پیگیر شود .

🔵در صورتی که زبان آموزتان در کلاس های خصوصی 60 دقیقه ای تا 20 دقیقه پس از شروع کلاس و در کلاس های آزمایشی تا 10 دقیقه پس از شروع کلاس حاضر نشد می توانید به پشتیبانی سایت اطلاع داده و آن کلاس توسط پشتیبانی یا به صورت لغو شده توسط زبان آموز و یا برگزار شده درنظر گرفته می شود و مبلغ کلاس به کیف پول شما اضافه می گردد.

 

🟠  استاد محترم توجه داشته باشید در صورت عدم حضور زبان آموز به دلایل اضطراری که غیرقابل پیشبینی بوده است چنانچه این کنسلی به برنامه ریزی تان لطمه ای نمی زند و می توانید لطفا با زبان آموزتان همراهی داشته باشید تا از طریق پشتیبانی فقط لغو کلاس توسط زبان آموز ثبت شود و بخشی از مبلغ کلاس به عنوان تشویقی به کیف پولتان اضافه شود.

🟠 چنانچه زبان آموز از طریق پشتیبانی و یا هماهنگی با خودتان اطلاع داده باشد که با تاخیر در کلاس حاضر میشود لطفا تا زمان اعلامی در کلاس خود منتظر ایشان بمانید.

تمامی کلاس های رزرو شده توسط زبان آموزان در سایت لینگووی می بایست از طریق پلتفرم در نظرگرفته شده برای تشکیل کلاس در سایت استفاده شود تا روند انتقال پول به کیف پول استاد و اعلام ثبت کلاس برگزار شده توسط زبان آموزان به درستی انجام شود و پس از بررسی های دوره ای توسط پشتیبانی کلاس به صورت لغو شده توسط استاد در نظر گرفته نشود .

ضمنا فضایی که برای تشکیل کلاس برای اساتید و زبان آموزان در نظر گرفته شده است امکانات بسیار مناسبی نسبت به اسکایپ و ... در اختیارتان قرار میدهد . در ادامه به مواردی که این بستر در اختیارتان قرار میدهد اشاره میکنیم .

🟠 مشاهده تصویر استاد و زبان آموزان شرکت کننده در کلاس (امکان ارائه وبکم)

🟠 امکان چت کردن در کلاس

🟠 امکان ارائه فایل های صوتی و تصویری توسط هم استاد و هم زبان آموز

🟠 نمایش اسامی شرکت کنندگان

🟠 امکان وصل و قطع کردن صدا و وبکم در هر زمانی که می خواهید

🟠 امکان به اشتراک قراردادن دسکتاپ و فایل های pdf

🟠 امکان تخته وایت برد برای نوشت مطلب در کلاس

🟠 امکان خروجی گرفتن از چت های کلاس

 

 

با کلیک کردن روی منو کیف پول میتوانید از موجودی خود و همچنین آخرین تراکنش های واریزی مطلع شوید همچنین در این صفحه قابلیتی برایتان قرارداد ه شده است که می توانید مبلغ درخواستی خود را ثبت نمایید .لازم به ذکر است به این موضوع دقت داشته باشید که پرداختی های سایت در روز های یکم و پانزدهم هر ماه خواهد بود و تسویه حساب ها انجام خواهد شد.

در حال حاضر تسویه حساب ها به صورت موارد اعلامی می باشد و چنانچه استاد نیاز اضطرار به مبلغ موجود در کیف پول خود داشت می بایست پشتیبانی را در جریان قرار دهد تا مدیریت سایت در این خصوص همکاری لازم را داشته باشد.

تمامی زبان آموزان پس از ثبت نام دروبسایت به تعداد 5 کلاس آزمایشی رایگان می توانند با اسایتد مختلف داشته باشند.

 

پس از کلیک بر روی رزرو جلسه آموزشی رایگان به صفحه جست و جوی اساتید منتقل می شوید که از بین اساتید می توانید یکی را انتخاب کرده و با وی کلاس آزمایشی رایگان داشته باشید.

 

 

در ابتدا می بایست در صفحه جست و جوی اساتید استاد مورد نظر خود را پیدا کنید سپس پس از ورود به پروفایل استاد از قسمت رزرو کلاس با استاد می توانید یکی از پکیج های 1 جلسه ای ، 5 جلسه ای و حتی 10 جلسه ای تهیه نمایید . توجه داشته باشید طبیعتا وقتی تعداد جلسات بیشتری تهیه میکنید چنانچه استاد مبلغ کلاس های خود را افزایش دهد این افزایش در کلاس های خریداری شده شما تاثیری ندارد.

 

پس از انتخاب پکیج مورد نظر شما به صفحه پرداخت متصل می شوید که می توانید از دو قسمت کیف پول خود و یا درگاه پرداخت اینترنتی مبلغ مشخص شده را پرداخت نمایید.

 

شما با کلیک بر روی منو کلاس های من با 5 تب مواجه خواهید شد :

 

پس از کلیک بر روی کلاس های زمان بندی نشده می توانید تعداد کلاس های خریداری شده خدا را مشاهده نمایید.

 

پس از کلیک بر روی زمانبندی کلاس می توانید از جدول زمانبندی فعال استاد مربوطه زمان های مورد دلخواه خود را انتخاب کنید.

شما می بایست از قسمت منو کلاس های من وارد تب کلاس های پیش رو شوید و راس ساعت مقرر با کلیک بر روی گزینه برو به کلاس وارد کلاس شوید.

 

🔴لازم به ذکر است توجه داشته باشید تا زمانی که استاد وارد کلاس نشده است شما اجازه ورود به کلاس را نخواهید داشت.

 

لغو کلاس های خصوصی قبل از شروع زمان کلاس در صورت اضطرار برایتان با توجه به رعایت موارد زیر قابل اجرا می باشد .

 

📍لغو کلاس قبل از 12 ساعت مانده به شروع کلاس : درصورتی که برایتان شرایطی پیش آمده است که در زمان کلاس نمی توانید حاضر شوید و قبل از 12 ساعت مانده به شروع کلاس می خواهید کلاستان را لغو کنید این ویژگی برایتان در نظر گرفته شده است تا از قسمت سه نقطه کنار دکمه برو به کلاس گزینه لغو کلاس را انتخاب کرده و بدون پرداخت هیچگونه جریمه ای کلاستان را لغو نمایید. پس از لغو کلاس یک کلاس به کلاس های زمانبندی نشده شما اضافه خواهد شد ومراتب به استاد اطلاع داده خواهد شد.

📍لغو کلاس در بازه زمانی 12 تا 6 ساعت مانده به شروع کلاس : درصورتی که برایتان شرایطی پیش آمده است که در زمان کلاس نمی توانید حاضر شوید و در بازه زمانی 12 تا 6 ساعت مانده به شروع کلاس می خواهید کلاستان را لغو کنید این ویژگی برایتان در نظر گرفته شده است تا از قسمت سه نقطه کنار دکمه برو به کلاس گزینه لغو کلاس را انتخاب اما توجه داشته باشید که این کنسلی با جریمه برای شما همراه خواهد بود بدین صورت که مبلغی به میزان 20% مبلغ کلاس از مبلغ کلاس کنسل شده کسر شده و به کیف استاد مربوطه به عنوان خسارت اضافه خواهد شد و مابقی پول مانده از کلاس کنسل شده به کیف پولتان اضافه خواهد شد.

📍لغو کلاس در بازه زمانی 6 تا 3 ساعت مانده به شروع کلاس : درصورتی که برایتان شرایطی پیش آمده است که در زمان کلاس نمی توانید حاضر شوید و در بازه زمانی 12 تا 6 ساعت مانده به شروع کلاس می خواهید کلاستان را لغو کنید این ویژگی برایتان در نظر گرفته شده است تا از قسمت سه نقطه کنار دکمه برو به کلاس گزینه لغو کلاس را انتخاب اما توجه داشته باشید که این کنسلی با جریمه برای شما همراه خواهد بود بدین صورت که مبلغی به میزان 30% مبلغ کلاس از مبلغ کلاس کنسل شده کسر شده و به کیف استاد مربوطه به عنوان خسارت اضافه خواهد شد و مابقی پول مانده از کلاس کنسل شده به کیف پولتان اضافه خواهد شد.

📍لغو کلاس در بازه زمانی کمتر از 3 ساعت مانده به شروع کلاس : درصورتی که برایتان شرایطی پیش آمده است که در زمان کلاس نمی توانید حاضر شوید و در بازه زمانی 12 تا 6 ساعت مانده به شروع کلاس می خواهید کلاستان را لغو کنید این ویژگی برایتان در نظر گرفته شده است تا از قسمت سه نقطه کنار دکمه برو به کلاس گزینه لغو کلاس را انتخاب اما توجه داشته باشید که این کنسلی با جریمه برای شما همراه خواهد بود بدین صورت که مبلغی به میزان 40% مبلغ کلاس از مبلغ کلاس کنسل شده کسر شده و به کیف استاد مربوطه به عنوان خسارت اضافه خواهد شد و مابقی پول مانده از کلاس کنسل شده به کیف پولتان اضافه خواهد شد.

 

اگر پس از گذشت 5 دقیقه همچنانی استادتان به کلاس مراجعه نکرد لطفا حتما پشتیبانی سایت را از طریق تماس با شماره های سایت در جریان قرار دهید تا پشتیبانی با استادتان تماس بگیرد و عدم حضور ایشان را پیگیر شود .

با کلیک کردن روی منو کیف پول میتوانید از موجودی خود و همچنین آخرین تراکنش ها مطلع شوید همچنین در این صفحه قابلیتی برایتان قرارداد ه شده است که می توانید مبلغ درخواستی خود را ثبت نمایید .لازم به ذکر است به این موضوع دقت داشته باشید که پرداختی های سایت در روز های دوم و شانزدهم هر ماه خواهد بود و تسویه حساب ها انجام خواهد شد.

در حال حاضر تسویه حساب ها به صورت موارد اعلامی می باشد و چنانچه زبان آموزی نیاز اضطرار به مبلغ موجود در کیف پول خود داشت می بایست پشتیبانی را در جریان قرار دهد تا مدیریت سایت در این خصوص همکاری لازم را داشته باشد.

شما از طریق صفحه اساتید می توانید تمامی اساتید را مشاهده نمایید و از طریق ویدئو معرفی ایشان ، مدارک ثبت کرده و مورد تایید سایت و همچنین نظرات زبان آموزان بهترین استاد را برای خود انتخاب نمایید .

 

ضمناً شما از طریق رزرو جلسه آزمایشی نیز می توانید با استاد خود قبل از پرداخت هر هزینه ای صحبت کرده و برای انتخاب ایشان مطمئن تر شوید.

تعداد جلسات آزمایشی به صورت محدود می باشد و شما با هر استاد تنها می توانید یک جلسه آزمایشی داشته باشید و خواهشمندیم از این امکان زمانی استفاده کنید که بین انتخاب یک استاد از چند استاد دچار تردید شده اید.

چنانچه تعداد جلسات آزمایشی رایگان شما به پایان رسید می توانید به پشتیبانی اطلاع داده تا شما را راهنمایی کنند.

در این سایت برای شما هم ثبت نام در کلاس های خصوصی در نظر گرفته شده است و هم ثبت نام در کلاس های نیمه خصوصی و گروهی پس توجه داشته باشید از قسمت دوره ها می توانید در کلاس های نیمه خصوصی و گروهش شرکت کنید و وقتی از قسمت جست و جوی اساتید با استاد مورد نظر خود پکیج های 1 ، 5 و 10 جلسه ای رزرو کردید یقینا این کلاس ها به صورت فردی می باشد و جز شما و استاد فرد دیگری در کلاس نیست.

چنانچه به هر دلیلی نتوانستید در کلاس حاضر شوید پشتیبانی سایت با شما تماس خواهد گرفت و عدم حضورتان را جویا خواهد شد و طبق مقررات سایت کلاس تشکیل شده تلقی می شود و مبلغ کلاس به کیف پول استاد منتقل می گردد.

لینگووی فضایی که برای تشکیل کلاس برای اساتید و زبان آموزان در نظر گرفته است امکانات بسیار مناسبی  در اختیارتان قرار میدهد . در ادامه به مواردی که این بستر در اختیارتان قرار میدهد اشاره میکنیم .

🟠 مشاهده تصویر استاد و زبان آموزان شرکت کننده در کلاس (امکان ارائه وبکم)

🟠 امکان چت کردن در کلاس

🟠 امکان ارائه فایل های صوتی و تصویری توسط هم استاد و هم زبان آموز

🟠 نمایش اسامی شرکت کنندگان

🟠 امکان وصل و قطع کردن صدا و وبکم در هر زمانی که می خواهید

🟠 امکان به اشتراک قراردادن دسکتاپ و فایل های pdf

🟠 امکان تخته وایت برد برای نوشت مطلب در کلاس

🟠 امکان خروجی گرفتن از چت های کلاس

 

توجه داشته باشید که قیمت اعلام شده اساتید توسط پشتیبانی سایت بررسی می گردد و بالا بودن مبلغ دلیلی بر کیفیت کلاس های استاد نخواهد بود و همچنین پایین بودن مبلغ کلاس دلیلی بر ضعف کلاس های استاد نخواهد بود.

دلایل بسیاری وجود دارد که مبلغ کلاس های استاد را تحت تاثیر قرار می دهد که می توانیم به بخشی از آنها اشاره کنیم :

1. مدرک تحصیلی استاد

2. تجربه استاد

3. محل سکونت استاد خارج از ایران و یا داخل ایران

4. تخصص و تسلط استاد

5...

به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم قبل از انتخاب استاد خود حتما نظرات زبان آموزان در مورد اساتید را مورد توجه قراردهید.

 

 

شما پس از ورود به منو کلاس های من از قسمت کلاس های زمانبندی نشده می توانید با کلیک بر روی 3 نقطه کنار زمانبندی کلاس روی لغو دوره کلیک کرده و مبلغ جلسات زمانبندی نشده خود را در کیف پولتان دریافت نمایید.

 

کلاس های پیش رو : در این قسمت می توانید کلاس هایی را که زمانبندی کرده اید را مشاهده کرده و همچنین راس ساعت مقرر وارد کلاس شوید .

کلاس های در انتظار تعیین وضعیت : کلاسهایی است که زمان آن گذشته است و باید توسط زبان آموز(شما) و یا پشتیبانی سایت تعیین وضعیت شود که این کلاس تشکیل شده است یا خیر . زمانی که زبان آموز وضعیت کلاس را به تشکیل شده تغییر میدهد بلافاصله مبلغ آن کلاس به کیف پول استاد اضافه می شود و  در صورت انتخاب عدم تشکیل کلاس توسط زبان آموز پشتیبانی باید به این امر رسیدگی کند و از استاد مربوطه دلیل عدم تشکیل کلاس را جویا شده و کلاس مورد نظر را یا به قسمت تشکیل شده ها و یا لغو شده ها منتقل نماید .لازم به ذکر است چنانچه تا 24 ساعت زبان آموز وضعیت کلاس را مشخص ننماید کلاس مربوطه به قسمت کلاس های تشکیل شده منتقل می شود.

کلاس های زمان بندی نشده : در این قسمت شما می توانید  پکیج های 1 ، 5 و یا 10 جلسه ای خریداری شده خود را زمانبندی کنید. .

کلاس های برگزار شده : در این قسمت می توانید کلاسهایی که تشکیل شده است را مشاهده نمایید .

کلاس های لغو شده : در این قسمت می توانید کلاسهایی که چه توسط استاد و چه توسط زبان آموز لغوشده است را مشاهده نمایید.

شما می توانید از هرجای دنیا که هستید وارد کلاس های خود شوید اما باید به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشید که زمان های اعلامی اساتید طبق زمان های ایران می باشد و چنانچه راس ساعت در کلاس خود حاضر نشوید متحمل جریمه خواهید شد.

توجه داشته باشید تمامی نظرات و امتیاز های ثبت شده واقعی هستند و توسط زبان آموزان در سایت ثبت شده است . فقط قبل از انتشار توسط پشتیبانی بررسی و پس از تایید نظرات زبان آموزان در اختیار همگان قرار میگیرد.

نظرات و امتیاز های ثبت شده به هیچ عنوان حذف نخواهد شد و بدیهی است که اساتید برای اینکه امتیاز و نظرات بهتری داشته باشند تلاش میکنند کیفیت کلاس های خود را ارتقا دهند.

پس از تشکیل کلاس صفحه ای برایتان نمایش داده خواهد شد که می بایست نظر و امتیاز خود را در آن جا ثبت نمایید و این نظرات پس از بررسی توسط پشتیبانی به نمایش همگان در خواهد آمد .