در حال پردازش اطلاعات
در حال پردازش اطلاعات

درباره ما

پلتفرم آموزش آنلاین Lingoway در کنار شماست تا با فراهم کردن بهترین شرایط برای شما عزیزان ، از تجربه و تخصص حرفه ای ترین اساتید بهره مند شوید. شما عزیزان می توانید در هر زمان و مکانی که می خواهید با اساتید خود ارتباط گرفته و استاد خود را از بین هزاران اساتید حرفه ای در سطح جهان انتخاب کنید و به صورت آنلاین زبان مورد علاقه خود را آموزش ببینید.

پلتفرم آموزش آنلاین زبان های خارجی LINGOWAY با همفکری و همیاری تعدادی اساتید مجرب و متفکر برای تشکیل بستری کاملا آموزشی به جهت برگزاری کلاس های آنلاین برای همکاران عزیزمان و پیدا کردن اساتید متخصص و متبحر توسط زبان آموزان عزیز فراهم شده است . یقینا کلاس های آموزشی به صورت آنلاین و تصویری خواهد بود و این کلاس ها می تواند بستری بسیار ساده برای اساتید و زبان آموزان فراهم کند تا درهر لحظه و مکانی که می توانند کلاس را تشکیل داده و نگران مشکلات و محدودیت های کلاس های حضوری نباشند.
در LINGOWAY زبان آموزان می توانند با انتخاب زبان مورد علاقه خود از بین تمامی زبان های زنده دنیا مناسب ترین و بهترین استاد را پیدا کرده و با توجه به زمان های آزاد مشترک بین استاد و زبان آموز کلاس های خود را رزرو نمایند . بدیهی است که این پلتفرم آموزشی علاوه بر آنکه بستری بسیار سودمند برای زبان آموزان می باشد می تواند برای کسب درآمد اساتید زبان نیز کارآمد باشد و تمامی اساتید محترم بتوانند خود را راحت تر به زبان آموزان معرفی کنند.
LINGOWAY بستری کاملا آموزشی می باشد ، اساتید و زبان آموزان بیشترین نقش را در آن دارند به اینگونه که اساتید با معرفی کامل خود می توانند کسب درآمد خود را به صورت آنلاین ادامه دهند و زبان آموزان بیشتری را داشته باشند و زبان آموزان می توانند با توجه به نیاز خود زبان مورد علاقه خود را پیدا کرده و از طریق جست و جوی بین اساتید بهترین استاد را انتخاب کنند و کلاس های مفیدی داشته باشند . لازم به ذکر است به جهت آسایش اساتید عزیزمان و زبان آموزان محترم کلاس های آنلاین نیز در همین سایت به صورت کاملا تصویری برگزار خواهد شد و همکاران پشتیبانی ما بی وقفه در جهت بهبود هرچه بیشتر این روند آموزشی از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد .
LINGOWAY حاصل تفکر معلمی است که سالها در حوزه آموزش تلاش کرده و تنها دغدغه اش آرامش و آسایش اساتید و زبان آموزان محترم می باشد. به امید آنکه روزی بتوانیم شاهد آن باشیم که سطح دانش زبانی را به بالاترین سطح آموزش برسانیم .

ویژگی های پلتفرم آموزش آنلاین
LINGOWAY

آموزش تمامی زبان های زنده دنیا

آموزش آنلاین تمامی زبان های زنده دنیا با بهره متدی از اساتید متخصص در سطح جهان

برگزاری کلاس های آنلاین

کلاس های خود را می توانید بدون هیچ محدودیتی با حداقل امکانات در هر زمان و مکانی که می خواهید تشکیل دهید.

آموزش حرفه ای با اساتید حرفه ای

با استفاده از آموزش حرفه ای اساتید می توانید با توجه به سطح آموزشی و میزان یادگیری تان بهترین روش را برای رسیدن هر چه سریع تر به اهداف خود در اختیار داشته باشید.

کلاس رایگان با بهترین اساتید

زبان آموزان می توانند با بهترین اساتید کلاس های آموزشی رایگان داشته باشند و در صورت تمایل و رضایت کلاس های خود را با ایشان ادامه دهند.

کلاس های خود را مدیریت کنید

زبان آموزان عزیز می توانند کلاس های خود را در صورت نیاز تغییر زمان داده یا لغو کنند و همچنین در صورت تمایل مبلغ کلاس های خود را دریافت کرده و یا با استاد دیگری کلاس های خود را ادامه دهند.

LINGOWAY چه کمکی به زبان آموزان می کند؟

شما زبان آموزان عزیز می توانید با امکانات بسیار مفید و قابل دسترس بهترین استاد را انتخاب کرده و کلاس های خود را رزرو کنید.

ویژگی های مهم LINGOWAY برای زبان آموزان :

جست و جو بین اساتید فعال و تایید شده توسط تیم قوی پشتیبانی

بررسی استاد از طریق نظرات زبان آموزان و امتیاز آنها

مشاهده رزومه اساتید و ویدئو تصویری معرفی اساتید

امکان رزرو جلسه آزمایشی با اساتید برتر

امکان تغییر زمان کلاس به روز و یا ساعتی دیگر

امکان لغو کلاس های رزرو شده و دریافت تمامی وجه

LINGOWAY چه کمکی به اساتید می کند؟

اساتید زبان می توانند بدون هیچ محدودیتی در پلتفرم آموزش آنلاین Lingoway ثبت نام کرده و با اشاره به سوابق تحصیلی و کاری خود، زبان آموزان را بیشتر با خود آشنا کنند . همچنین اساتید محترم میتوانند با استفاده از ویدئو معرفی ، زبان آموزان را با تسلط گفتاری و متدهای آموزشی که از آنها استفاده می کنند، آشنا کنند . لازم به ذکر است توجه داشته باشید اساتید با دریافت امتیازات بیشتر توسط زبان آموزان خود ، می توانند در جمع اساتید محبوب قرار گرفته و توجه زبان آموزان بیشتری را به خود جلب نمایند.

ویژگی های مهم LINGOWAY برای اساتید:

معرفی اساتید به هزاران زبان آموز در سراسر دنیا

مدیریت و نمایش زمان های آزاد جهت تدریس به زبان آموزان

ارائه کلاسهای خصوصی و دوره های نیمه خصوصی و گروهی

مدیریت پروفایل شخصی خود و ویرایش توضیحات آن

ارائه ویدئو معرفی جهت آشنایی زبان آموزان با اساتید

امکان ارتباط با زبان آموزان از طریق پیام رسان سایت